Co je to Nano Ceramic Protect?

Řada Nano Keramické Ochrany je široká škála přípravků určených na ochranu automobilů. Nano Ceramic Protect je revoluční povrchová nano ochrana povrchů laků, oken, kůže, textilu, disků a plastů. Struktura produktů je založena na vysokých standardech nanotechnologie - nanopovlak s molekulární keramickou 3D strukturou je v současné době nejkvalitnější produkt o tvrdosti 9H na trhu což potvrzuje i atest ilac – MRA. Spojením molekul na aplikovaném povrchu Nano Ceramic Protect krystalizuje a vytváří odolnou a trvanlivou nano ochrannou vrstvu. Vysoce kvalitní výrobky jsou zaměřeny na dlouhodobou ochranu a zachování atraktivního vzhledu vozidla.

Proč je Nano Ceramic Protect nejlepší?

Nano Ceramic Protect je nejpokročilejší z keramických systémů nano ochrany aut k dispozici na trhu, vyznačuje se vysokou životností a výraznou eliminací vůči poškrábání, chemikáliím a vlivu vnějších podmínek. Nejvyšší kvalita, nejmodernější nanotechnologie, rozumná cena, výkon, snadná dostupnost, rychlost a snadnost použití - pro tyto výhody si systém Nano Ceramic Protect rychle získává popularitu a důvěřu u největších auto detailingových center po celém světě. Nano Ceramic Protect je aplikován ve více než 60 zemích od Skandinávie až po Saudskou Arábii a toto číslo neustále dynamicky roste.

Nano Ceramic Protect je nepochybně bestseller ze všech našich Nano Ceramic Protect produktů. Je certifikován mezinárodní zárukou nezávislé certifikace tvrdosti 9H ilac – MRA, což dokazuje vysokou pevnost a odolnost povlaků. Tento produkt je dostupný pouze u aplikačních certifikovaných partnerů. Nano Ceramic Protect Hard 9H je určen pro dlouhodobou keramickou ochranu laků a disků - jeho funkčnost a trvácnost je zaručena na základě písemného potvrzení " servisní knižka", která je po aplikaci odevzdaná majiteli auta. Ochrana povrchů je deklarována na 3 až 5 roků - v závilosti od počtu vrstev.

Objednávky na čísle +420 735 527 627

 

   


TOP